Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

25 czerwca 2017 roku

 


1. W dniu dzisiejszym parafia Świętego Jana Chrzciciela obchodzi uroczystość odpustową oraz wizytację kanoniczną. Uroczysta suma pod przewodnictwem Ks. biskupa Zbigniewa Zielińskiego zostanie odprawiona o godz. 1300.


2. W wtorek oddajemy cześć M.B. Nieustającej Pomocy.


3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 830 i 1800.Tego dnia w liturgii kościoła wspominamy Świętego Ireneusza.


4. W czwartek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte odprawimy o godz. 630, 830, 1000, i 1800. Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.


5. W przyszłą niedzielę Msza Święta w języku kaszubskim o godz. 700.


6. W dniach 8 – 9 lipca organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy na 26-lecie Rodziny Radia Maryja. Zapisy w sklepiku czynnym od godz. 900 do 1300 – są jeszcze wolne miejsca.


7. Ofiary dla rodzin z Aleppo objętych pomocą naszej parafii możemy składać do skarbony ołtarzu Matki Bożej.


8. Przed kościołem prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Na stelażu pozostałe tytuły prasy katolickiej.


9. Wszystkich narzeczonych, którzy Pragną zawrzeć sakrament małżeństwa w lipcu, sierpniu lub wrześniu prosimy, aby formalności w biurze parafialnym oraz w poradnictwie rodzinnym dopełnili do końca czerwca.


10. Wszystkim parafianom udającym się na wakacje, oraz gościom przebywającym w naszej parafii życzymy wielu wrażeń, dobrej pogody, bezpiecznej drogi, pokoju serca – pamiętajmy o niedzielnej Mszy Św. i codziennej modlitwie.

© 2008 Parafia Przemienienia Pańskiego | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de