ŻYCZENIA WIELKANOCNE

 

 

 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE


21.04.2019r.

 

 

 

 


Pan rzeczywiście Zmartwychwstał i ukazał się sowim uczniom. W czasie Wigilii Paschalnej, którą odprawiliśmy w świętą noc zmartwychwstania, przeżywaliśmy tę prawdę: słuchając Słowa Bożego i uczestnicząc w ofierze i Komunii Świętej.

Teraz zwyczajem uświęconym wiarą naszych przodków, przyszliśmy, aby światu, któremu Chrystus przyniósł nadzieję życia, ogłosić, że Pan żyje i by wyznać, że jest Życiem i Zmartwychwstaniem wszystkich.

Gdy będziemy iść z Chrystusem Zmartwychwstałym, obecnym w Najświętszym Sakramencie, niechaj nasze serca płoną wiarą i miłością, jak serce Jego Matki i Apostołów; niechaj światło życia, które Bóg zapalił w nas przez Chrzest i podtrzymuje przez Eucharystię, oświeci świat, któremu idziemy świadczyć o Zmartwychwstaniu i Życiu Chrystusa.

Chrystus chce działać w twoim życiu i objąć swoją Boską Miłością. Trzeba odkryć potęgę Jego miłości, zachwycić się Nią i podzielić z innymi.

Życzymy wam drodzy Parafianie i goście, aby wszyscy spotkali zmartwychwstałego Pana. Niech Jego tchnienie rozproszy wszelkie ciemności i wleje w nasze życie zdrój Bożej miłości, która uzdolni nas do dawania świadectwa Jego Zmartwychwstania w codziennym życiu.

 

 

 

Z pamięcią modlitewną,

Wasi duszpasterze

© 2008 Parafia Przemienienia Pańskiego | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de